PDF Drukuj Email
Wojewódzki Konkurs „Udział Polaków w misjach pokojowych ONZ”
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 01 czerwca 2012 10:45

W dniu 24 maja 2012r. w Opolu odbył się Wojewódzki Konkurs „Udział Polaków w misjach pokojowych ONZ w latach 1953 – 2011”. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ – Koło nr 25 w Opolu , współorganizatorami  - Urząd Marszałkowski, 10 Brygada  Logistyczna i Opolskie Kuratorium Oświaty . Celem konkursu była popularyzacja udziału żołnierzy polskich w misjach pokojowych i stabilizacyjnych.


Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

  1. Bartłomiej Górny        III TA
  2. Bartosz Marecik        II TA
  3. Szymon Pawlinów        III TE

Nasza ekipa wywalczyła miejsce na podium i zajęła III miejsce.
Bartłomiej Górny za zajęcie VI miejsca indywidualnie otrzymał wyróżnienie.
Puchar Opolskiego Kuratora Oświaty wręczył naszej drużynie Wojewoda Opolski Pan Ryszard Wilczyński.

Opiekunem uczniów był Pan Jerzy Kiełb.

Poprawiony: piątek, 01 czerwca 2012 10:50