PDF Drukuj Email
Ogólnopolski Tydzień Kariery
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 08 października 2009 00:00

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie wraz z Biurem Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie w dniach od 5 do8 października 2009 roku organizował Dni Kariery w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Ogólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK, to planowana jako coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej inspirująca ogólnopolskie i lokalne inicjatywy środowisk doradców zawodowych na rzecz wspomagania drogi do edukacji, zawodu, pracy i kariery.


Zespół Szkół Mechanicznych na swoim stoisku prezentował ofertę edukacyjną i ofertę dodatkowych szkoleń, umożliwiających zdobywanie dodatkowych kwalifikacji. Adresatami i docelowymi odbiorcami OTK są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do zainteresowanych uczniów (dzieci i młodzieży), studentów, jak i osób dorosłych. Na scenie naszą prezentację przedstawił uczeń klasy IV TA Grzegorz Rozbicki


Na OTK uczestniczyli uczniowie:

  • Grzegorz Rozbicki
  • Mariusz Seretny
  • Monika Wanat
  • Sandra Persona

Opiekun Adam Litwin

Poprawiony: czwartek, 01 kwietnia 2010 09:00