PDF Drukuj Email
POLARIS w "Mechaniku"
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 02 kwietnia 2019 00:00

Kolejne spotkanie branżowe z pracodawcą odbyło się 29.03.2019 r. w ramach DNI OTWARTYCH w CKZiU. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć firmę POLARIS Poland sp.z o.o. z Opola, która specjalizuje się w produkcji quadów, pojazdów typu Ranger, RZR i Sportsman oraz w ostatnim czasie legendarnych motocykli Indian.

Przedstawiciele Polarisa zaprezentowali historię powstania firmy, profil działalności i ofertę współpracy dla naszych uczniów i absolwentów. Aktualnie z naszej szkoły odbywają swoje praktyki zawodowe uczniowie klasy 3 TA, a swój czterotygodniowy staż ukończyła w lutym Klaudia Kmuk z klasy 3 TS, która na spotkaniu podzieliła się swoim doświadczeniem i z wielkim entuzjazmem opowiedziała swoim kolegom jak nowoczesną i profesjonalną firmą jest opolski Polaris.

Po spotkaniu, nasi uczniowie oraz kandydaci odwiedzający naszą szkołę uczestniczyli w pokazie pojazdów specjalnych RZR i mieli okazję doznać mega emocji  podczas jazdy z kierowcą testowym Polarisa. 

Dziękujemy serdecznie panu Tomaszowi Bednarzowi za przyjęcie zaproszenia i przyjazd do naszej szkoły.
Organizatorem spotkania i pokazu była Joanna Stefanowicz - doradca zawodowy w CKZiU Nysa.