PDF Drukuj Email
Nasi niepokonani !!!
Wpisany przez ALitwin   
środa, 23 października 2019 11:39

22 października 2019r. byliśmy organizatorami Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na boisku „Rolnika”. Prawo startu we wcześniejszych eliminacjach wywalczyły sobie drużyny:

  • ZS i PO Nysa
  • ZS Otmuchów
  • CKZiU Nysa

W turnieju mogły wystartować jeszcze trzy zespoły ale nie zgłosiły się do rozgrywek. Dzięki temu, że „Mechanik” w tamtym roku zdobył medal w Mistrzostwach Województwa, awans do dalszego etapu mogły wywalczyć dwa zespoły. Turniej był rozegrany systemem każdy z każdym, wyniki:

  • ZSiPO Nysa – CKZiU Nysa 2:8
  • CKZiU – ZS Otmuchów 7:3
  • ZSiPO Nysa – ZS Otmuchów 2:4

Mechanicy po rozegraniu swoich pojedynków dzięki swojej bardzo dobrej grze zespołowej byli pewni zwycięstwa w całym turnieju,  o drugie miejsce premiowane awansem grali zawodnicy „Rolnika” i Otmuchowa. Po zaciętym meczu drugie miejsce zajęli zawodnicy ZS w Otmuchowie. Wiosną będzie rozegrany kolejny etap rozgrywek. Liczymy na udany występ naszych zawodników i awans do finału.

Zawodnicy naszej szkoły: Krzysztof Kulak IV TE, Grzegorz Turniak IV TS, Kamil Perkowski IV TC, Mateusz Śliwa IV TE, Patryk Ozimek 3a ZSZ, Grzegorz Robak II TM, Kacper Olender 1b ZSZ  Wiktor Gadzina 3b ZSZ, Kamil Marszałek IV TE, Wojciech Odziomek III TA, Gracjan Lejawa 2b ZSZ, Łukasz Zieliński I TE,

Opiekunem był Marek Dudek.