PDF Drukuj Email
Sukcesy naszych tenisistów stołowych
Wpisany przez ALitwin   
środa, 21 lutego 2024 17:38


W dniu 14.02.2024 r. odbył się turniej drużynowy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały drużyna dziewcząt (Natalia Zając i Kinga Wiewióra), i dwie drużyny chłopców CKZiU I (Szymon Rogoziński i Maksymilian Bednarz) CKZiU II (Szymon Tadajewski i Kacper Sewielski).

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Unihokeiści z Mechanika ze srebrnym medalem !!!
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 02 lutego 2024 12:11

Pierwszego lutego 2024 roku, w Niemodlinie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Unihokeju. Udział w rozgrywkach wzięło 8 najlepszych drużyn województwa opolskiego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, z których do półfinału wychodziło po dwie drużyny.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Udany występ Szymka w finale !!!
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 11 stycznia 2024 10:50

8 stycznia w Zawadzkiem odbył się Finał Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym. Zgłoszonych było szesnastu zawodników, którzy wywalczyli awans w eliminacjach. Turniej rozgrywany był w czterech grupach, dwóch pierwszych awansowało do dalszego etapu. W fazie finałowej grano już systemem pucharowym. Szymek po rozegraniu fazy grupowej awansował dalej. Po zaciętych pojedynkach i dobrej grze zakończył zawody z brązowym medalem. Gratulacje!!!


 
PDF Drukuj Email
Brązowe Dziewczyny
Wpisany przez ALitwin   


11 grudnia 2023 roku, w hali sportowej ZSiPO w Nysie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowe dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn nyskich szkół:
CKZiU Mechanik
ZST Budowlanka
ZSE Ekonomik
ZSiPO Rolnik
ZSO Carolinum

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Zapraszamy na "Mikołajki na Sportowo"
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 28 listopada 2023 11:58

 
PDF Drukuj Email
Mistrzostwa Powiatu w szachach
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 27 listopada 2023 10:42


W dniu 16.11.2023 r. w Liceum Ogólnokształcącym Carolinum odbyły się Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych. Nasza szkoła wystąpiła w składzie Paulina Chęcińska, Ryszard Bochenek, Tomasz Rogowski, Cezary Podborączyński i zajęła III miejsce a do awansu brakło pół punktu.

Opiekun Marek Dudek

 
PDF Drukuj Email
Eliminacje do mistrzostw powiatu w tenisie stołowym
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 06 listopada 2023 07:14

25 października 2023 r. odbyły się eliminacje do mistrzostw powiatu w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:  Natalia  Zając, Maksymilian Bednarz, Szymon Rogoziński, Tomasz Rogowski, Konrad Lachowicz, Tadajewski Szymon. Na podium znaleźli się Maksymilian Bednarz drugie miejsce i Szymon Rogoziński trzecie miejsce.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 20