PDF Drukuj Email
Dziewczyny lubią brąz!!!
Wpisany przez ALitwin   
sobota, 10 czerwca 2023 00:00


2 czerwca w Krapkowicach odbył się Turniej o Mistrzostwo Województwa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i nasze pary grały z różnym szczęściem. Drużyna dziewcząt w składzie: Nikola Wodzińska, Wiktoria Ferlyjiwska, Dziadkowiec Daria wspięła się na wyżyny swoich umiejętności i wywalczyła brązowy medal.  Drużyna chłopców w składzie: Jakub Tkacz i Daniel Węgrzyn, wywalczyła V miejsce.
Opiekun Marek Dudek

 
PDF Drukuj Email
Plażowiczki i plażowicze w finale wojewódzkim
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 05 czerwca 2023 11:29W dniu 25.05.2023r r. odbyły się mistrzostwa powiatu w siatkówce plażowej. Drużyny z naszej szkoły dziewcząt i chłopców wywalczyły awans do finału wojewódzkiego.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Tenisiści stołowi znowu w finale
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 04 kwietnia 2023 10:13


W dniu 31.03.2023 r. odbyły mistrzostwa powiatu w drużynowym tenisie stołowym. Na tym etapie reprezentowali naszą szkołę Szymon Rogoziński z Maksymilianem Bednarzem oraz Natalia Zając z Aleksandrą Hulbój. Po zaciętych pojedynkach Szymon z Maksymilianem uplasowali się na II miejscu które zapewniło im awans do turnieju finałowego mistrzostw województwa.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Kolejny awans Szymka Rogozińskiego
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 12 grudnia 2022 16:11


W dniu 8.12.2022r. odbył się półfinał mistrzostw województwa w indywidualnym tenisie stołowym. Na tym etapie reprezentował naszą szkołę Szymon Rogoziński. Jego bardzo dobra gra dała mu miejsce które zapewniło mu awans do turnieju finałowego który odbędzie się w marcu. Trzymamy kciuki i życzymy udanego występu w finale.
Opiekun Marek Dudek


 
PDF Drukuj Email
Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej
Wpisany przez ALitwin   


W piątek 2 grudnia 2022, odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej chłopców szkół średnich. Nasza szkolna drużyna uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego, zajmując drugie miejsce w powiecie nyskim.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Unihokeju
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 15 listopada 2022 10:06


14 listopada odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Unihokeju. Rozegrane zostały w OSiR Niemodlin. Do turnieju, po wcześniejszych eliminacjach, przystąpiło 7 najlepszych drużyn województwa opolskiego.Nasza szkolna reprezentacja jako vice mistrz województwa, wspólnie z nyską "Budowlanką", jako mistrzem województwa, zapewniła sobie udział w zawodach. Trzecim reprezentantem powiatu nyskiego, po eliminacjach był "Rolnik".

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Historyczny, pierwszy występ żeńskiej reprezentacji CKZiU w Nysie
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 14 listopada 2022 07:17


9 listopada odbyły się Mistrzostwa Nysy w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody rozegrane zostały w nyskim "Rolniku". Spośród 7 szkół średnich w Nysie, w zawodach udział wzięły reprezentacje ZSE w Nysie, ZSiPO w Nysie oraz nasze dziewczyny.
Dla zawodniczek CKZiU występ ten był pierwszym w historii szkoły. Założeniem, które postawiliśmy sobie było: stworzenie drużyny, zdobywanie doświadczenia i zaistnienie na arenie reprezentacji żeńskich w siatkówce.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 19