PDF Drukuj Email
Tenisiści z Pucharem !!!
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 19 kwietnia 2024 11:18

W dniu 10.04.2024 r. odbył się Turniej Finałowy Mistrzostw Województwa SPP w drużynowym tenisie stołowym. Drużyny były podzielone na cztery grupy w których rozegrali mecze każdy z każdym. Po zaciętych pojedynkach zawodnicy z naszej szkoły ( Maksymilian Bednarz, Szymon Rogoziński ) wygrali wszystkie mecze i znaleźli się w ścisłym finale. Tam rozegrali mecz półfinałowy i finałowy zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Jest to najlepszy wynik w historii naszej szkoły. Gratulujemy i dziękujemy za walkę o każdą piłkę.

Opiekun Marek Dudek


 
PDF Drukuj Email
Mistrzostwa Powiatu Nyskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 12 marca 2024 09:07


W dniu 23.02.2024 roku w hali Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nyskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych jako eliminacje do Finału Województwa Opolskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym, który odbędzie się również w Nysie w kwietniu 2024 roku. Zespoły z CKZiU startowały udanie, ponieważ wszystkie znalazły się na podium.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Półfinał Mistrzostw Województwa Opolskiego Piłki Siatkowej Dziewcząt
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 12 marca 2024 07:35

6 marca 2024 roku, w Kluczborku odbył się jeden z półfinałów Mistrzostw Województwa Opolskiego Piłki Siatkowej Dziewcząt - Licealiada.
Nasze dziewczyny w składzie:

  • Nikola Wodzińska
  • Wiktoria Owczarek
  • Aleksandra Hulbój
  • Nikola Hływa
  • Oliwia Gut
  • Wiktoria Ferlijiwska
  • Daria Dziadkowiec

zakwalifikowały się do turnieju po rozgrywkach powiatowych. W Kluczborku do zawodów przystąpiły jeszcze reprezentacje dziewcząt z Olesna, Krapkowic i Kluczborka.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Sukcesy naszych tenisistów stołowych
Wpisany przez ALitwin   
środa, 21 lutego 2024 17:38


W dniu 14.02.2024 r. odbył się turniej drużynowy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały drużyna dziewcząt (Natalia Zając i Kinga Wiewióra), i dwie drużyny chłopców CKZiU I (Szymon Rogoziński i Maksymilian Bednarz) CKZiU II (Szymon Tadajewski i Kacper Sewielski).

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Unihokeiści z Mechanika ze srebrnym medalem !!!
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 02 lutego 2024 12:11

Pierwszego lutego 2024 roku, w Niemodlinie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Unihokeju. Udział w rozgrywkach wzięło 8 najlepszych drużyn województwa opolskiego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, z których do półfinału wychodziło po dwie drużyny.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Udany występ Szymka w finale !!!
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 11 stycznia 2024 10:50

8 stycznia w Zawadzkiem odbył się Finał Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym. Zgłoszonych było szesnastu zawodników, którzy wywalczyli awans w eliminacjach. Turniej rozgrywany był w czterech grupach, dwóch pierwszych awansowało do dalszego etapu. W fazie finałowej grano już systemem pucharowym. Szymek po rozegraniu fazy grupowej awansował dalej. Po zaciętych pojedynkach i dobrej grze zakończył zawody z brązowym medalem. Gratulacje!!!


 
PDF Drukuj Email
Brązowe Dziewczyny
Wpisany przez ALitwin   


11 grudnia 2023 roku, w hali sportowej ZSiPO w Nysie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowe dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn nyskich szkół:
CKZiU Mechanik
ZST Budowlanka
ZSE Ekonomik
ZSiPO Rolnik
ZSO Carolinum

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 21