PDF Drukuj Email
Sukcesy lekkoatletyczne naszego ucznia – Julina Ludwiga z klasy 3 TR
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 09 czerwca 2022 10:54

Nasz uczeń Julian Ludwig jest zawodnikiem LUKS MGOKSiR Korfantów, gdzie trenuje rzut młotem. Osiąga bardzo dobre rezultaty. W tym roku zajął pierwsze miejsce w Mistrzostwach Województwa a także zdobył brązowy medal w Mistrzostwach Polski drużyn LZS. Obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Polski w lekkoatletyce, które odbędą się w Radomiu.
Życzymy powodzenia i mocno „trzymamy kciuki”.

 
PDF Drukuj Email
Uczniowie Mechanika z medalami !!!
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 01 kwietnia 2022 11:5315 marca odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym. Zawody zostały rozegrane w ZS i PO w Nysie. Uczniowie Mechanika Szymon Rogoziński z II TA i Maksymilian Bednarz z III TS oraz Weronika Jonietz i Natalia Zając z III TC reprezentowali CKZiU w tych zawodach.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Mistrzostwa Powiatu Nyskiego w Piłce Ręcznej
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 08 marca 2022 12:21


W dniu 4 marca 2022 roku, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nyskiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Nasza szkolna drużyna zajęła II miejsce ulegając zespołowi ZSiPO w Nysie.

Skład CKZiu Nysa:

Jakub Cieleń
Wojciech Dżugała
Mikołaj Huk
Maciej Kobza
Rafał Kopaniecki
Gracjan Morawczyński
Paweł Walczak
Wojciech Wróbel

opieku: Krzysztof Hoffman.

 
PDF Drukuj Email
Szymon Rogoziński z medalem!
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 21 lutego 2022 12:22
19 stycznia odbyły się Mistrzostw Województwa w indywidualnym tenisie stołowym. Zawody zostały rozegrane w ZS i PO w Nysie. Uczeń Mechanika Szymon Rogoziński z II TA reprezentował CKZiU w tych zawodach. Startowało 16-tu zawodników z całego województwa. Szymon startował bardzo udanie i zdobył IV miejsce.

Opiekun
Marek Dudek


 
PDF Drukuj Email
Mistrzostwa powiatu nyskiego w unihokeju
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 24 stycznia 2022 00:00

21 stycznia odbyły się mistrzostwa powiatu nyskiego w unihokeju. Nasza reprezentacja wywalczyła sobie wspólnie z ZST oraz LO nr 1 awans do mistrzostw województwa.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Szymon Rogoziński w finale !!!
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 13 grudnia 2021 11:11


8 grudnia odbyły się 1/2 Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym, Szymon Rogoziński z II TA reprezentował CKZiU. Zawody zostały rozegrane w ZSiPO w Nysie. W turnieju brali udział uczniowie z powiatu: prudnickiego, głubczyckiego i nyskiego. Zawody zostały rozegrane systemem rosyjskim. Reprezentant Mechanika startował z powodzeniem, Szymek zajął I miejsce i tym samym wywalczył awans do finału Mistrzostw Województwa.

Życzymy powodzenia i liczymy na udany start w Turnieju Finałowym..
Opiekun
Marek Dudek

 
PDF Drukuj Email
Uczeń Mechanika Mistrzem Województwa w szachach!
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 13 grudnia 2021 11:04


4 grudnia odbyły się Mistrzostw Województwa Juniorów szachach. Zawody zostały rozegrane w Niemysłowicach. Uczeń Mechanika Ryszard Bochenek z I TG reprezentował CKZiU w tych zawodach. Startowało 18-tu Zawodników z całego województwa. Rysiek startował bardzo udanie i został Mistrzem Województwa. Ta wygrana dała mu możliwość udziału w Mistrzostwach Europy

Życzymy powodzenia.
Opiekun
Marek Dudek

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 18