PDF Drukuj Email
Rusza projekt "LEPSZYM BYĆ"
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 22 września 2011 07:05

Projekt  "Lepszym być" adresowany jest do uczniów techników i zasadniczych szkół zawodowych, chcących jak najlepiej przygotować się do trudnego egzaminu zawodowego, nabyć kwalifikacje zawodowe, poszerzyć znajomość języków obcych w zakresie słownictwa obejmującego wykonywany zawód, zdobyć doświadczenie zawodowe na stanowisku pracy, w przyszłości bardzo dobrze zaprezentować się pracodawcy.
Wybór tej grupy docelowej ma bardzo ważne znaczenie dla rozwoju wykształcenia i kompetencji zawodowych wchodzącego na rynek pracy młodego pokolenia w powiecie nyskim.
Łącznie projektem zostanie objęta grupa 540 osób, co stanowi 21,5% wszystkich uczniów szkół zawodowych uczęszczających do szkół objętych projektem. Uczniom zaproponowano 19 rodzajów zajęć.

Uwaga uczniowie klas technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Od 22 września 2011r. planuje się nabór na wszystkie kursy jakie będą realizowane w Zespole Szkół Mechanicznych w Nysie i Centrum Kształcenia Praktycznego w Nysie.

Kursy realizowane są w ramach projektu "Lepszym być", Działanie 9.2 podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Nabór na poszczególne kursy będzie otwarty i prowadzony w poszczególnych placówkach według opracowanego regulaminu rekrutacji do dnia 30 września 2011r. Wszelkie informacje o kursach realizowanych w CKP Nysa udzielane są w pokoju nr.5

Wykaz kursów realizowanych w ZSM i CKP

Formularz zgłoszeniowy do pobrania

Szkolny koordynator projektu Adam Litwin

Poprawiony: wtorek, 27 września 2011 09:17