PDF Drukuj Email
Pasowanie uczniów klas pierwszych
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 03 października 2011 06:11

W dniu 28 września 2011r. , jak co roku- zgodnie z tradycją szkoły, odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych. Zostaliśmy przyjęci do grona uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych. Złożyliśmy przyrzeczenie na Sztandar Szkoły, obiecując szanować dobre imię szkoły, dobrze wykorzystywać czas przeznaczony na naukę, kształtować w sobie cechy człowieka tolerancyjnego, któremu prawda i umiejętności dokonywania obiektywnych ocen nie pozwolą wejść na bezdroża fanatyzmu, nacjonalizmu, rasizmu i szowinizmu.

W imieniu wszystkich uczniów klas pierwszych dziękujemy za to uroczyste ślubowanie. Wierzymy, że nauka w nowej szkole pomoże nam lepiej zrozumieć i poznać siebie,  zdobyć wiedzę i doświadczenia, z którymi ruszymy w dalszą, dorosłą drogę swego życia.

Mamy nadzieję, że znajdziemy  odpowiedź na nurtujące nas pytania dzięki pomocy dyrekcji szkoły, nauczycieli, wychowawców, rodziców. To właśnie oni wskażą bądź pomogą wybrać tę właściwą drogę, najlepszą i odpowiednią dla każdego z nas.

Będziemy starali się wzorowo wypełniać swoje obowiązki i dołożymy wszelkich starań, by czas spędzony w Zespole Szkół Mechanicznych nie był czasem straconym.

Uczniowie klas pierwszych

Zapraszamy do galerii zdjęć