PDF Drukuj Email
Zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza
Wpisany przez ALitwin   
sobota, 19 listopada 2016 00:00


W dniu 10 listopada na strzelnicy sportowej LOK w Nysie odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza z okazji Święta Niepodległości. Zawody obejmowały strzelanie z karabinka pneumatycznego. Naszą szkołę reprezentowała silna grupa dziewcząt i chłopców.

Tytuł wicemistrza wywalczył Konrad Usiarczyk z klasy I TA, IV miejsce zajął Jan Ratuszniak I TS, a wśród dziewcząt Angelika Wojda I TC wywalczyła V miejsce. Pod względem frekwencji nasza szkoła zajęła I miejsce.

Organizatorem zawodów był Urząd Miejski i Zarząd Rejonowy LOK w Nysie.
Opiekunem uczniów był Pan Jerzy Kiełb.

Na podsumowaniu zawodów, które odbyło się w szkole w dniu 15 listopada gratulacje wszystkim zawodnikom złożył Dyrektor CKZiU Pan Henryk Mamala oraz Wicedyrektor Pani Małgorzata Zwardoń-Zgórska.
Poprawiony: poniedziałek, 12 grudnia 2016 09:12