PDF Drukuj Email
Półfinał Mistrzostw Województwa Opolskiego!!
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 22 lutego 2018 09:02

 

13 lutego nasza szkolna reprezentacja w piłkę nożną halową pojechała na półfinały wojewódzkie do Brzegu gdzie zajęła DRUGIE miejsce!!!! "Mechanik" uległ tylko drużynie liceum z Opola. Cały turniej to wielka rywalizacja od pierwszej minuty do ostatniej. Na tym poziomie rozgrywek nie ma słabych drużyn. Do turnieju drużynę przygotował profesor Łukasz Grochowski-opiekun reprezentacji. Ciężkie treningi i wielki wysiłek naszych uczniów poprowadził do historycznego podium gdzie po raz ostatni nasza reprezentacja stała 20 lat temu.

Skład reprezentacji:

  1. Łukasz Pieczonka ( bramkarz )
  2. Michał Kabała  ( bramkarz )
  3. Michał Bochniarz
  4. Jakub Job
  5. Filip Kuś
  6. Alan Majerski ( kapitan )
  7. Patryk Przybysz
  8. Piotr Puda
  9. Tokarz Mateusz