PDF Drukuj Email
BIOAGRA SA z "MECHANIKIEM" !!!
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 05 marca 2018 07:42Miło nam poinformować, że firma BIOAGRA SA rozpoczęła współpracę z nyskim „Mechanikiem” w ramach realizacji praktyk zawodowych uczniów technikum w zawodach technik mechatronik, technik elektryk i technik mechanik.

Współpracę rozpoczęła wizyta studyjna w Zakładzie Pro­duk­cji Eta­no­lu „Goświ­no­wi­ce”, podczas której dyrektor szkoły Henryk Mamala oraz wicedyrektor Adam Litwin mieli okazję zobaczyć urządzenia i systemy pracujące w zakładzie oraz zapoznali się możliwościami realizacji praktyk zawodowych przedstawionymi przez panów Michała Dziedzica – Kierownika Utrzymania Ruchu oraz Mateusza Bawera – Głównego Specjalistę ds. Utrzymania Ruchu.
Panowie z działu Utrzymania Ruchu spotkali się również z uczniami w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie gdzie zaprezentowali firmę oraz omówili zadania swojego działu w zakładzie w Goświnowicach.
Pierwsza grupą uczniów, która odbędzie praktykę w BIOAGRA SA Zakład Goświnowice będą technicy mechatronicy z klasy III TA.

Koordynator praktyk w CKZiU Nysa wicedyrektor Adam Litwin