PDF Drukuj Email
Spotkanie branżowe z firmą INTERSNACK Poland sp. z .o.o
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 17 grudnia 2018 00:00


W dniu 5 grudnia 2018 w sali konferencyjnej CKP odbyło się spotkanie firmy INTERSNACK Poland sp. z o.o. z uczniami klas drugich i trzecich technikum w zawodach: technik mechatronik, technik elektryk. Po raz kolejny nasza szkoła gościła przedstawicieli zaprzyjaźnionego nyskiego zakładu w składzie: Magdalena Malinowska - HR Business Partner, Marek Wieszołek – kierownik produkcji zakładu w Nysie oraz Bartosz Marecik – inżynier utrzymania ruchu i jednocześnie absolwent „Mechanika”.

Ponad 80 uczniów miało okazję poznać organizację i specyfikę działalności firmy – lidera na rynku słonych przekąsek w Polsce.  Z dużym zainteresowaniem uczniowie wysłuchali prezentacji przedstawiającej sposoby sterowania produkcją, pakowania i transportu wyrobów gotowych przeplatanej  ciekawymi filmami obrazującymi funkcjonowanie procesów produkcyjnych linii chrupek, chipsów  i prażynek wytwarzanych w rodzimym zakładzie. Przedstawicielce firmy zapoznali uczniów z wymogami i potrzebami kadrowymi zakładu pracy, a także zaprosili do skorzystania z możliwości odbycia staży zawodowych i praktyk w zakładzie Intersnack w Nysie. Po spotkaniu wszyscy uczestnicy otrzymali od naszych gości mikołajkowe pakiety produktów firmowych, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

Spotkanie odbywało się w ramach projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy" z inicjatywy szkolnego doradcy zawodowego - pani Joanny Stefanowicz prowadzącej Szkolny Punkt Informacji i Kariery w CKZiU Nysa.