PDF Drukuj Email
Krwiodawcy z Mechanika dwa razy na podium
Wpisany przez ALitwin
piątek, 29 września 2017 06:06

6 września 2017r. w Urzędzie Wojewódzkim w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie XIV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie” Nasze Centrum w kategorii:

–największa aktywność (ilość krwi oddanej w ramach Turnieju w przeliczeniu na jednego pełnoletniego ucznia) zajęło III miejsce  (0,627 l),

również w kategorii:

–największa ilość oddanej krwi w czasie trwania Turnieju Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie zajęło  III miejsce (łącznie nasi krwiodawcy oddali 102 litry 150 ml krwi)

Puchary zostały wręczone przez Wicewojewodę Opolskiego oraz Opolskiego Kuratora Oświaty. W imieniu wszystkich krwiodawców Puchary odebrał Prezes Klubu HDK PCK "Cardia" Pan Jerzy Kiełb