PDF Drukuj Email
Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Nysy
Wpisany przez ALitwin
piątek, 24 listopada 2017 11:41

W dniu 10 listopada na strzelnicy sportowej Zarządu Rejonowego LOK w Nysie odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Nysy z okazji Święta Niepodległości.
Nasze Centrum było reprezentowane przez liczną grupę zawodniczek i zawodników przygotowanych przez Pana Jerzego Kiełba. Zawody obejmowały konkurencję: strzelanie z karabinka pneumatycznego.

Po zaciętej rywalizacji w kategorii dziewcząt Natalia Szofer zajęła II miejsce uzyskując wynik: 95 pkt. na 100 możliwych.

W klasyfikacji chłopców I miejsce zajął Michał Tomaśko (wynik: 96 pkt. na 100 możliwych) a II miejsce wywalczył Adrian Litowiński (94 pkt.).
Tuż o podium otarł się Wojciech Ugarenko, który zajął IV miejsce (93 pkt.).
Naszych uczniów mocno dopingowała Pani Dyrektor Małgorzata Zwardoń-Zgórska, która odwiedziła naszych strzelców podczas zawodów.