PDF Drukuj Email
Międzynarodowa konferencja uczniowska
Wpisany przez ALitwin   
środa, 24 maja 2023 06:53

W dniu 17.05. Uczniowie z grupy projektowej naszej szkoły wzięli udział w europejskim spotkaniu uczniów. Spotkanie odbyło się w formie online i było jednym z etapów realizowanego w naszej szkole projektu europejskiego w ramach eTwinning. Tematem projektu jest wpływ gier na życie uczniów, pozytywne i negatywne aspekty grywalizacji ("Effects Of Games On Teens: The Good, The Bad and The Useful"). Podczas konferencji uczniowie naszej szkoły wymieniali się doświadczeniami oraz opiniami z rówieśnikami ze szkół w Hiszpanii, Grecji i Turcji. Zostały zaprezentowane rezultaty realizacji wcześniejszych zadań projektowanych oraz ustalone szczegóły zakończenia projektu.

Opiekunem grupy projektowej jest nauczyciel języka angielskiego-Piotr Kocierz.