PDF Drukuj Email
Jerzy Stanisławski z II miejscem w Polsce !!!
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 03 listopada 2023 06:05

KONKURS AUTO FACHMAN 2023 - w kategorii najlepszy Nauczyciel w dziedzinie motoryzacji w Polsce.
W konkursie tym wziął udział nauczyciel naszej szkoły Pan mgr inż. Jerzy Stanisławski.
Organizatorem konkursu jest – Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Pszczynie im. Gen. Józefa Bema oraz Xpertis – platforma technologiczna, która udostępniła narzędzie umożliwiające  przeprowadzenie konkursu online, dostępna pod adresem internetowym www.xpertis.cloud.
Konkurs polegał na sprawdzeniu wiedzy i umiejętności nauczycieli z dziedziny motoryzacji, a w szczególności mechaniki i elektroniki samochodowej. Uczestnikami konkursu byli Nauczyciele dowolnych szkół technicznych oraz branżowych, którzy w roku szkolnym 2023/2024 prowadzą naukę w  zawodzie mechanik pojazdów samochodowych i/lub technik pojazdów samochodowych. W konkursie uczestniczyło 180 nauczycieli z całej Polski.
Konkurs odbywał się w formie online od dnia 20.10.2023 i trwał do 27.10.2023 r. do godziny 23.59. Konkurs polegał  na rozwiązaniu przez uczestników testów wiedzy składających się z losowo wybranych pytań z ponad 3300 wariantów, znajdujących się w bazie Xpertis.
Konkurs był prowadzony w 2 kategoriach poprawnościowej i  punktowej. Nauczyciel będący zwycięzcą rankingu nr 1 (poprawnościowy) nie był brany pod uwagę w rankingu nr 2 (punktowy).
Pan Jerzy Stanisławski uzyskał 2 wynik w kategorii poprawnościowej i 2 wynik w kategorii punkowej.
Nagrodą w konkursie, dla 10 najlepszych uczestników, jest profesjonalne 2 dniowe szkolenie techniczne Delphi o wartości 1000 zł. Nagrody zostaną przekazane przez Partnera Organizatora.
Nagrodą dla Dyrekcji szkół, których nauczyciele znajdą się w „10” zwycięzców, będzie możliwość bezpłatnego udziału Dyrektora lub jego delegata w eksperckiej sesji warsztatowej, która odbędzie się podczas XVIII Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego w dniu 23.11.2023 roku w Warszawie w hotelu Sound Garden.