PDF Drukuj Email
Nasz projekt wśród najlepszych w Europie !!!
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 16 stycznia 2024 08:27Projekt w ramach eTwinning, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły otrzymał Europejską Odznakę Jakości. Certyfikat potwierdza najwyższą jakość zrealizowanego projektu oraz jego unikatowość na skalę Europy.
Europejska Odznaka Jakości przyznawana jest przez Centralne Biuro Programu eTwinning tym projektom, gdzie co najmniej dwóch partnerów z dwóch różnych krajów, otrzymało już Krajową Odznakę Jakości. Projekty takie podlegają selekcji na szczeblu całego kontynentu i te projekty uznawane za wybitne z europejskiego punktu widzenia otrzymują właśnie Europejską Odznakę Jakości. Tematem projektu był wpływ gier na życie uczniów, pozytywne i negatywne aspekty grywalizacji ("Effects Of Games On Teens: The Good, The Bad and The Useful"). Projekt polegał na realizacji założonych działań poprzez współpracę uczniów z Polski, Hiszpanii, Grecji i Turcji.
Uczniowie biorący udział w projekcie:

Eliza Lasota
Julia Pastucha
Kacper Zakowicz
Natalia Socha
Marcin Śliwa
Marcel Paszek
Mikołaj Kazimierski
Roman Panasenko
Sebastian Wiśliński
Amelia Kisiel
Marek Mikulec
Aleksandra Brusiło
Adam Wajdzik

Założycielem, koordynatorem projektu i opiekunem grupy projektowej był nauczyciel języka angielskiego, mgr Piotr Kocierz.