PDF Drukuj Email
UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW SZKOŁY ZAWODOWEJ
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 13 czerwca 2011 07:23

W auli szkolnej 10 czerwca 2011 odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów szkoły zawodowej. Uczestniczyli w niej dyrektorzy i wicedyrektorzy ZSM i CKP,  nauczyciele i instruktorzy nauki zawodu, rodzice , uczniowie. Spotkanie w auli  kończy 3-letni pobyt uczniów klasy 3az, 3bz i 3sz w Zespole Szkół Mechanicznych i Centrum Kształcenia Praktycznego. Podczas uroczystości zabrała głos pani dyrektor Danuta Kruk- Różak i pan wicedyrektor Zbigniew Krzewski, którzy podsumowali 3- letni pobyt absolwentów w naszej  szkole.

Adrian Zarzycki z klasy 3 az i Mateusz Galik z klasy 3 zs wraz z wychowawcami dokonali  uroczystego  wpisu do Złotej Księgi absolwentów, ponieważ osiągnęli najwyższe średnie ocen w 3- letnim cyklu kształcenia,  a pani dyrektor Danuta Kruk - Różak  wręczyła im  nagrody i listy gratulacyjne.

Dyrekcja ZSM i CKP oraz  wychowawcy klas 3- ich: mgr Marek Dudek, mgr Bożena Bargieła, mgr Jerzy Kiełb, mgr Krzysztof Hoffman otrzymali podziękowania i kwiaty od młodzieży kończącej naukę.

Wśród absolwentów klas trzecich byli tacy,  którzy zasłużyli na szczególne uznanie i nagrody: Mateusz Merkel z klasy 3az, Tomasz Lisowski i Łukasz Piotrowski z klasy 3 bz za osiągnięcie dobrych wyników w nauce, wysoką frekwencję oraz bardzo dobre zachowanie. Za godne reprezentowanie Zespołu Szkół Mechanicznych w Nysie na arenie sportowej w latach 2008/2011 podziękowanie otrzymali : Marcin Dusza, Mariusz Katerla i Kamil Wiśniewski z klasy 3 az. Za największą ilość oddanej krwi wyróżnienia otrzymali : Ireneusz Korzeniowski i Mateusz Popów z klasy 3bz.
Uroczystość pożegnania absolwentów klas 3-ich szkoły zawodowej przygotowała mgr Joanna Tomasiak wraz z uczniami: Dawidem Wojtak z kl. 3 Ts, Marcinem Hutnickim z kl. 1 Te, Karolem Jarugą z kl. 2 az, Stanisławem Bombą z kl. 3 bz.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Poprawiony: poniedziałek, 13 czerwca 2011 07:29