PDF Drukuj Email
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 13 grudnia 2011 09:33

W dniu 9 grudnia 2011 roku odbyły się mistrzostwa powiatu nyskiego w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych. Wzięła w nich udział reprezentacja Zespołu Szkół Mechanicznych w Nysie pod opieką pana Krzysztofa Hoffmana. Z powodu braku odpowiedniej sali gimnastycznej w naszej szkole przygotowania do zawodów w miesiącu listopadzie prowadzone były w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Nysie, w której odbyły się cztery treningi dzięki staraniu opiekuna drużyny i uprzejmości nauczycieli w-f ZST.

Podczas zawodów reprezentacja ZSM rozegrała trzy mecze: z Zespołem Szkół Technicznych w Nysie, z Zespołem Szkół „Carollinum” w Nysie oraz z Zespołem Szkół W Otmuchowie. Mecz ZSM – Carollinum zakończył się zwycięstwem naszej drużyny. Ostatecznie reprezentacja Zespołu Szkół Mechanicznych w Nysie wywalczyła sobie brązowy medal i trzecie miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych powiatu nyskiego.

W skład naszej drużyny powołani byli:

 • Duraj Wojciech              II TS
 • Rajca Mateusz               III TP
 • Kołodziej Damian           I TE
 • Gruszka Wojciech          I TA
 • Biedronka Piotr              III TP
 • Halaburda Sebastian      III TP
 • Kilian Tomasz                IV T
 • Głogowski Patryk           II TE
 • Caputa Grzegorz           III TP
 • Bednarz Robert            II TS
 • Komar Adrian               II TS
 • Grzesków Mariusz        III TP
 • Derewecki Michał         II TS


Opiekun:

Krzysztof Hoffman

Poprawiony: wtorek, 13 grudnia 2011 09:43