PDF Drukuj Email
Zieleniec 2012
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 27 lutego 2012 00:00

Jak co roku tak i tej zimy przygotowano i zorganizowano wyjazd na narty. Tym razem postanowiono obrać za cel stoki góry  Szerlich ( 1025 m n.p.m. ) oraz Zielonego Garbu (1026 m n.p.m. ). Wyjazd do Zieleńca zorganizował  i pokierował nim pan Krzysztof Hoffman, a fachową opieką grup zajęli się panowie Witold Rybotycki i Marek Dudek.
Grupa 20 uczniów naszej szkoły szlifowała swoje umiejętności w narciarstwie alpejskim pod czujnym okiem kierownika wyjazdu oraz opiekunów instruktorów zdobywając nowe umiejętności i wiadomości z zakresu zachowania się na stoku. Podziwialiśmy też górskie  piękno naszej ojczyzny i hartowaliśmy nasze organizmy w surowym zimowym klimacie.

Założeniem wycieczki była też profilaktyka uzależnień. W tym celu nasi nauczyciele krzewili w nas zamiłowanie do spędzania czasu wolnego na nartach w formie aktywnego wypoczynku.
Bawiliśmy się przednio a wracając zmęczeni do domu podjęliśmy decyzje o konieczności kontynuowania tego typu zajęć ruchowych. Jeśli się uda spróbujemy zorganizować kolejny wyjazd.

A oto kilka fotek z naszego „białego szaleństwa”

Poprawiony: poniedziałek, 05 marca 2012 07:43