PDF Drukuj Email
Finał Powiatowy w Piłce Nożnej Chłopców
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 08 listopada 2012 08:35


W dniu 23 października w Otmuchowie odbyły się zawody: Finał powiatowy w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła trzecie miejsce w turnieju. W decydującym o awansie meczu półfinałowym nasza szkoła nieznacznie uległa drużynie Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie 1:2 i nie zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek. W turnieju finałowym wzięło udział pięć szkół: 1 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie 2 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie 3 Zespół Szkół w Paczkowie 4.Zespół Szkół w Otmuchowie 5.Zespół Szkół w Głuchołazach Do dalszych rozgrywek awansowały dwie szkoły: 1.Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie 2.Zespół Szkół w Otmuchowie. Opiekun: Łukasz Grochowski