PDF Drukuj Email
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców
Wpisany przez ALitwin   
środa, 05 grudnia 2012 09:49


W dniu 30 listopada 2012 roku w ZS w Otmuchowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Wzięły w nich udział szkoły ponadgimnazjalne powiatu nyskiego: Nysy, Otmuchowa i Paczkowa. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego także wzięła w nich udział.  

Udało nam się pokonać drużynę nyskiego „Carollinum”. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:
1. Piotr Biedronka
2. Grzegorz Caputa
3. Michał Derewecki
4. Wojciech Gruszka
5. Damian Kołodziej
6. Wojciech Duraj
7. Adrian Komar
8. Patryk Głogowski
9. Mateusz Rajca
10. Jan Potoniec
11. Mariusz Grzesków


Drużyna przygotowana przez pana Krzysztofa Hoffmana zajęła III miejsce wśród szkół powiatu nyskiego.
Biorąc pod uwagę ilość szkół ponadgimnazjalnych w powiecie i brak bazy dydaktycznej do nauczania gry w piłkę ręczną w naszej szkole, powyższy wynik uznać należy za dobry. W przyszłości wybudowanie boiska wielofunkcyjnego na podwórku szkolnym daje nadzieje na lepsze nauczanie tej dyscypliny sportu i wyższe miejsce  uzyskiwane na zawodach.