PDF Drukuj Email
Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych Zespołu Szkół Mechanicznych
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 06 maja 2010 00:00

29 kwietnia 2010 roku w Zespole Szkół Mechanicznych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych Zespołu Szkół Mechanicznych. W spotkaniu, które miało miejsce w auli szkolnej, uczestniczyli między innym zaproszeni goście ze szkoły z Ingelheim z Niemiec współpracujący z naszą szkołą, czyli dyrektor  Frank Wiß i nauczyciel przedmiotów zawodowych pan Torsten Mohr. Na uroczystości byli obecni: Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Nysie Pan Kazimierz Darowski, Dyrekcja Centrum Kształcenia Praktycznego i Dyrekcja Zespołu Szkół Mechanicznych w Nysie,  nauczyciele, rodzice uczniów klas maturalnych i tegoroczni absowlenci .

W pierwszej części spotkania miał miejsce wpis najlepszego ucznia Technikum -Grzegorza Rozbickiego z kl.IV TA- oraz Liceum Profilowanego dla Młodzieży- Michała Śliwińskiego- do Złotej Księgi Absolwentów. Następnie Pani Dyrektor Danuta Kruk-Różak wręczyła nagrody i świadectwa uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce.

Grzegorz Rozbicki, kl. IV TA, wych. mgr Grażyna Przystalska


Michał Śliwiński, kl.III Li, wych. mgr Tamara Korus

Nagrody i wyróżnienia otrzymali również ci uczniowie, którzy wykazali się aktywnością w różnego rodzajach konkursach i w pracy na rzecz szkoły. Nie zapomnieliśmy również o naszych sportowcach.


Wyrazy uznania i podziękowania usłyszeli rodzice, którzy niestrudzenie poświęcali się pracy w Radzie Rodziców.


Po części oficjalnej przyszedł czas na występ artystyczny, który w ramach pożegnania absolwentów przygotowali uczniowie klas drugich i trzecich.Poprawiony: wtorek, 29 czerwca 2010 09:11