PDF Drukuj Email
"Mechanik" - najlepszy !!!
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 21 października 2019 11:19

8 października 2019r. odbyły się eliminacje do Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. Wystartowało pięć drużyn:

  • ZS i PO Nysa
  • ZSE Nysy
  • ZST Nysa
  • ZSO Carolinum
  • CKZiU Nysa

Turniej był rozegrany systemem każdy z każdym, wyniki:

CKZiU – ZST 4:1
ZSO – ZSiPO 0:1
ZST – ZSO 1:4
ZSE – CKZiU 3:3
ZSO – ZSE 1:3
ZSiPO – ZST 2:2
ZSE – ZSiPO 0:2
CKZiU – ZSO 6:3
ZSiPO – CKZiU 0:1
ZST – ZSE 8:2

Podsumowując rozegrane pojedynki najlepszym zespołem okazali się zawodnicy CKZiU czyli Mechanika Nysa, drugie miejsce zajęli zawodnicy ZS i PO czyli Rolnika. 22 października zostanie rozegrany Finał. Życzymy powodzenia naszym zawodnikom.
Naszą szkołę reprezentowali: Krzysztof Kulak IV TE, Grzegorz Turniak IV TS, Kamil Perkowski IV TC, Mateusz Śliwa IV TE, Patryk Ozimek 3a ZSZ, Grzegorz Robak II TM, Wiktor Gadzina 3b ZSZ, Kamil Marszałek IV TE, Wojciech Odziomek III TA, Łukasz Zieliński I TE, Gracjan Lejawa 2b ZSZ, Jakub Kiszczak 2a ZSZ.
Opiekunem był Marek Dudek.