PDF Drukuj Email
Kolejny awans Szymka Rogozińskiego
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 12 grudnia 2022 16:11


W dniu 8.12.2022r. odbył się półfinał mistrzostw województwa w indywidualnym tenisie stołowym. Na tym etapie reprezentował naszą szkołę Szymon Rogoziński. Jego bardzo dobra gra dała mu miejsce które zapewniło mu awans do turnieju finałowego który odbędzie się w marcu. Trzymamy kciuki i życzymy udanego występu w finale.
Opiekun Marek Dudek


 
PDF Drukuj Email
Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej
Wpisany przez ALitwin   


W piątek 2 grudnia 2022, odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej chłopców szkół średnich. Nasza szkolna drużyna uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego, zajmując drugie miejsce w powiecie nyskim.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Unihokeju
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 15 listopada 2022 10:06


14 listopada odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Unihokeju. Rozegrane zostały w OSiR Niemodlin. Do turnieju, po wcześniejszych eliminacjach, przystąpiło 7 najlepszych drużyn województwa opolskiego.Nasza szkolna reprezentacja jako vice mistrz województwa, wspólnie z nyską "Budowlanką", jako mistrzem województwa, zapewniła sobie udział w zawodach. Trzecim reprezentantem powiatu nyskiego, po eliminacjach był "Rolnik".

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Historyczny, pierwszy występ żeńskiej reprezentacji CKZiU w Nysie
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 14 listopada 2022 07:17


9 listopada odbyły się Mistrzostwa Nysy w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody rozegrane zostały w nyskim "Rolniku". Spośród 7 szkół średnich w Nysie, w zawodach udział wzięły reprezentacje ZSE w Nysie, ZSiPO w Nysie oraz nasze dziewczyny.
Dla zawodniczek CKZiU występ ten był pierwszym w historii szkoły. Założeniem, które postawiliśmy sobie było: stworzenie drużyny, zdobywanie doświadczenia i zaistnienie na arenie reprezentacji żeńskich w siatkówce.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Sukcesy lekkoatletyczne naszego ucznia – Julina Ludwiga z klasy 3 TR
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 09 czerwca 2022 10:54

Nasz uczeń Julian Ludwig jest zawodnikiem LUKS MGOKSiR Korfantów, gdzie trenuje rzut młotem. Osiąga bardzo dobre rezultaty. W tym roku zajął pierwsze miejsce w Mistrzostwach Województwa a także zdobył brązowy medal w Mistrzostwach Polski drużyn LZS. Obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Polski w lekkoatletyce, które odbędą się w Radomiu.
Życzymy powodzenia i mocno „trzymamy kciuki”.

 
PDF Drukuj Email
Uczniowie Mechanika z medalami !!!
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 01 kwietnia 2022 11:5315 marca odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym. Zawody zostały rozegrane w ZS i PO w Nysie. Uczniowie Mechanika Szymon Rogoziński z II TA i Maksymilian Bednarz z III TS oraz Weronika Jonietz i Natalia Zając z III TC reprezentowali CKZiU w tych zawodach.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Mistrzostwa Powiatu Nyskiego w Piłce Ręcznej
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 08 marca 2022 12:21


W dniu 4 marca 2022 roku, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nyskiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Nasza szkolna drużyna zajęła II miejsce ulegając zespołowi ZSiPO w Nysie.

Skład CKZiu Nysa:

Jakub Cieleń
Wojciech Dżugała
Mikołaj Huk
Maciej Kobza
Rafał Kopaniecki
Gracjan Morawczyński
Paweł Walczak
Wojciech Wróbel

opieku: Krzysztof Hoffman.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 3 z 21