PDF Drukuj Email
Szymon Rogoziński z medalem!
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 21 lutego 2022 12:22
19 stycznia odbyły się Mistrzostw Województwa w indywidualnym tenisie stołowym. Zawody zostały rozegrane w ZS i PO w Nysie. Uczeń Mechanika Szymon Rogoziński z II TA reprezentował CKZiU w tych zawodach. Startowało 16-tu zawodników z całego województwa. Szymon startował bardzo udanie i zdobył IV miejsce.

Opiekun
Marek Dudek


 
PDF Drukuj Email
Mistrzostwa powiatu nyskiego w unihokeju
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 24 stycznia 2022 00:00

21 stycznia odbyły się mistrzostwa powiatu nyskiego w unihokeju. Nasza reprezentacja wywalczyła sobie wspólnie z ZST oraz LO nr 1 awans do mistrzostw województwa.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Szymon Rogoziński w finale !!!
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 13 grudnia 2021 11:11


8 grudnia odbyły się 1/2 Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym, Szymon Rogoziński z II TA reprezentował CKZiU. Zawody zostały rozegrane w ZSiPO w Nysie. W turnieju brali udział uczniowie z powiatu: prudnickiego, głubczyckiego i nyskiego. Zawody zostały rozegrane systemem rosyjskim. Reprezentant Mechanika startował z powodzeniem, Szymek zajął I miejsce i tym samym wywalczył awans do finału Mistrzostw Województwa.

Życzymy powodzenia i liczymy na udany start w Turnieju Finałowym..
Opiekun
Marek Dudek

 
PDF Drukuj Email
Uczeń Mechanika Mistrzem Województwa w szachach!
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 13 grudnia 2021 11:04


4 grudnia odbyły się Mistrzostw Województwa Juniorów szachach. Zawody zostały rozegrane w Niemysłowicach. Uczeń Mechanika Ryszard Bochenek z I TG reprezentował CKZiU w tych zawodach. Startowało 18-tu Zawodników z całego województwa. Rysiek startował bardzo udanie i został Mistrzem Województwa. Ta wygrana dała mu możliwość udziału w Mistrzostwach Europy

Życzymy powodzenia.
Opiekun
Marek Dudek

 
PDF Drukuj Email
Mechanik Mistrzem Powiatu w badmintonie
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 02 grudnia 2021 12:06


26 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu ,,Licealiada” w badmintonie. CKZiU reprezentowali: Tomasz Rogowski II TA i Gracjan Szczotka II TA. Zawody były rozgrywane systemem każdy z każdym. Reprezentanci Mechanika startowali z powodzeniem: Tomek zajął I miejsce, natomiast Gracjan III miejsce. W klasyfikacji drużynowej Mechanik został Mistrzem.

Życzymy powodzenia na kolejnym etapie.
Opiekun
Marek Dudek

 
PDF Drukuj Email
Medale Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym dla Szymka i Weroniki !!!
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 25 listopada 2021 12:38


18 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu ,,Licealiada” w tenisie stołowym. CKZiU reprezentowali: Weronika Jonietz III TC, Natalia Zając III TC, Szymon Rogoziński II TA, Maksymilian Bednarz III TS, Piotr Kalisz 2b i Bartłomiej Sulikowski 2b. Zawody były rozgrywane systemem rosyjskim, czyli do dwóch przegranych meczy. Reprezentanci Mechanika startowali z powodzeniem: Weronika zajęła III miejsce, natomiast Szymon nie dał szans przeciwnikom i zdobył złoty medal.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Spotkanie z Olimpijką w Mechaniku
Wpisany przez ALitwin   
środa, 27 października 2021 11:43


 W dniu 21 października odbyło się spotkanie z Barbarą Bieganowską – Zając, czterokrotną złotą medalistką Igrzysk Olimpijskich.  W Sydney 2000r. złoto na 800m, Londyn 2012r. złoto na 1500m , Rio de Janeiro 2016r. złoto na 1500m oraz brąz na 400m , Tokio 2020r. 1500m. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas I TEM i III TS.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 4 z 21