PDF Drukuj Email
Targi Kielce 2021
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 25 października 2021 10:04

W dniach 20-21.10.2021 uczniowie klasy 3TC i 4TG1 wzięli udział w warsztatach tematycznych dotyczących tworzenia własnego Logo, w Pracowni Druku Instytutu Dizajnu w Kielcach oraz udział w Targach Druku 3D.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o. - oferta pracy
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 11 stycznia 2021 14:01


Firma Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu (3 dostępne stanowiska)

Co będziesz robić?

  • Nadzór i utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń technologicznych
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn oraz niezbędnych napraw i modernizacji
  • Optymalizacja i usprawnianie maszyn
  • Monitorowanie stanu magazynowego części zamiennych oraz zgłaszanie zapotrzebowania zakupu
  • Udział w projektach techniczno-inwestycyjnych realizowanych w firmie
  • Wnioskowanie o wprowadzanie działań korygujących
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Mechanik w programie Insta.Ling dla Szkół
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 08 stycznia 2021 09:46


Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Platforma dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Mamy kolejnych mistrzów lutowania z międzynarodowym certyfikatem IPC Specialist !!!
Wpisany przez ALitwin   
środa, 16 września 2020 07:20


Wakacje w tym roku dla 13-u techników mechatroników z naszej szkoły były nie tylko czasem odpoczynku, ale też dały możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. W dniach 18-21.08.2020r. brali oni udział w prestiżowym kursie dzięki projektowi " Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy".
Tematem szkolenia były "Nowoczesne metody montażu i napraw pakietów elektronicznych wraz z komponentem dla pakietów elektronicznych działających w przestrzeni kosmicznej wg norm IPC i standardów ESA". Kurs obejmował łącznie 32 godziny zajęć teoretycznych oraz praktycznych i został przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie przez trenerów: pana Adriana Raszkiewicza i pana Łukasza Borowskiego z firmy RENEX Włocławek.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Seminarium „Planowanie kariery zawodowej” z coachem Andrzejem Skibą
Wpisany przez ALitwin   
środa, 11 grudnia 2019 10:28


Tegoroczne mikołajki w naszym Centrum obfitowały mnóstwem ciekawych wydarzeń. Grupa dziesięciu uczniów z klas: 3 TA, 4TA i 4TE miała okazję poznać i popracować z trenerem personalnym panem Andrzejem Skibą, który spełnia się również jako aktor i reżyser.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Zajęcia w laboratorium robotów przemysłowych
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 03 grudnia 2019 09:52

26 listopada grupa uczniów biorących udział w projekcie „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy” wzięła udział w zajęciach pt. ”Obsługa robota przemysłowego KUKA”. Wykład i ćwiczenia odbywały się w laboratorium branżowym Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
SPOTKANIE Z SEBASTIANEM ŚWIDERSKIM
Wpisany przez ALitwin   
środa, 20 listopada 2019 10:50

Projekt edukacyjny „Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy” realizowany w naszej placówce tym razem zaprosił nas na spotkanie z prezesem klubu siatkarskiego Azoty Kędzierzyn-Koźle panem Sebastianem Świderskim, byłym siatkarzem i reprezentantem Polski. Uroczystość odbyła się w sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego w Opolu, a udział w niej wzięli przedstawiciele władz Opola, koordynatorzy projektu z RZPWE i najlepsi uczniowie projektowi z naszego województwa.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Spotkanie młodzieży w Nysie zaprzyjaźnionych szkół BBS Ingelheim i CKZiU Nysa
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 13 czerwca 2019 11:01


W dniach 02.06.2019 r. odbyło się spotkanie młodzieży CKZiU w Nysie oraz zaprzyjaźnionej szkoły BBS Ingelheim (Niemcy).
W spotkaniu młodzieży wzięło udział 22 uczniów z naszego Centrum z klas II i III Technikum w tym jeden uczeń z klasy III ZSZ. Młodzież biorąca udział w projekcie była w przedziale wiekowym 16-19 lat. W spotkaniu  wzięło udział 8 dziewcząt i 14 chłopców pod opieką nauczycielek języka niemieckiego Kariny Zakowicz-Obuch oraz Sylwii Grabowskiej-Hoc. Spotkanie organizowane było przez Powiat Nyski, Panią Izabelę Kicak pod patronatem Starosty nyskiego Andrzeja Kruczkiewicza.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Laboratorium napędów hybrydowych
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 30 maja 2019 09:46


28 maja grupa uczniów biorących udział w projekcie „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy” wzięła udział w zajęciach pt. ” Napędy hybrydowe”. Wykład i ćwiczenia odbywały się w laboratorium branżowym Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu. Zajęcia prowadził pan Grzegorz Nadolski
Tematyka zajęć obejmowała:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
POLARIS w "Mechaniku"
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 02 kwietnia 2019 00:00

Kolejne spotkanie branżowe z pracodawcą odbyło się 29.03.2019 r. w ramach DNI OTWARTYCH w CKZiU. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć firmę POLARIS Poland sp.z o.o. z Opola, która specjalizuje się w produkcji quadów, pojazdów typu Ranger, RZR i Sportsman oraz w ostatnim czasie legendarnych motocykli Indian.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Staże zawodowe
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 25 stycznia 2019 09:12

24 stycznia w „Mechaniku” odbyło się spotkanie z przedstawicielem projektu „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy panem Mieczysławem Bielem.
Robocze spotkanie miało na celu przygotowanie uczniów, którzy rozpoczynają staże zawodowe w czasie ferii zimowych- a jest ich 24 w różnych zawodach.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6