PDF Drukuj Email
Finał wojewódzki na najlepsze e-Portfolio rozstrzygnięty !!!
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 24 kwietnia 2018 09:20


Miło nam poinformować społeczność szkolną, że dwóch naszych uczniów: Damian Kociołek z klasy 3 TA oraz Fabian Sobek z klasy 3 TS brali udział w konkursie na najlepsze e- Portfolio w ramach projektu Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2 w siedzibie RZPWE w Opolu.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wizyta studyjna w INTERSNACK POLAND
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 00:00


13.04.2018 - Wizyta klasy 3TA w zakładzie produkcyjnym Intersnack Poland zajmującym się wytwarzaniem "ulubionych przekąsek Polaków". Uczniowie mieli okazję zobaczyć procesy produkcyjne chrupek i czipsów produkowanych w zakładzie. Sposoby sterowania produkcją, pakowania i transportu gotowych wyrobów oraz wymogami i potrzebami kadrowymi zakładu pracy.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Design Thinking-podsumowanie działań projektowych
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 23 marca 2018 12:10


20 marca w Henniges Automotiv Prudnik sp. z o.o. odbyło się spotkanie konsultacyjne w ramach działań Design Thinking prowadzonych przez uczniów "Mechanika" Uczniowie: Szymon Licznar, Konrad Bukała i Szymon Tryszcz zaprezentowali projekt usprawniający dostarczanie części z magazynu na linię montażową za pomocą robotów Line Follower.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Warsztaty e-Portfolio w Opolu
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 20 lutego 2018 12:50W ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły:  Jan Baran, Fabian Sobek z klasy 3 TS oraz Damian Kociołek i Grzegorz Kaczmarczyk z klasy 3 TA uczestniczyli w warsztatach e-Portfolio organizowanych w ramach projektu Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy 2. Zajęcia miały miejsce w studiu nagrań i w pracowni komputerowej Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu. Elektroniczne portfolio - to sposób prezentacji własnej kariery w formie elektronicznej. w ciekawy i nowatorski sposób, tak aby zwrócić uwagę potencjalnego pracodawcy.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Harmonogram TIG II
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 08 lutego 2018 11:44

Prezentujemy harmonogram kursu spawacza TIG realizowanego w ramach projektu "Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy II', który odbywać się będzie w Centrum Kształcenia Praktycznego w Nysie

>>harmonogram<<

Lista osób zakwalifikowanych do kursu:

1. Witoń Patryk
2. Kaczmarczyk Grzegorz
3. Dancewicz Szymon
4. Kociołek Damian
5. Worek Michał Józef
6. Kwiatkowski Piotr
7. Ćwikliński Klaudiusz
8. Bukała Konrad
9. Rybak Mateusz
10. Wołowiec Mateusz

Dodatkowe informacje:
Koordynator projektu: wicedyrektor Adam Litwin

 
PDF Drukuj Email
Design Thinking-spotkanie w Henniges Automotive Prudnik sp. z o. o.
Wpisany przez ALitwin   
środa, 07 lutego 2018 11:14


6 lutego w Henniges Automotive Prudnik sp. z o. o. odbyło się spotkanie konsultacyjne w ramach Design Thinking. Grupa działająca w CKZIU Nysa w składzie: Szymon Licznar, Szymon Tryszcz oraz Konrad Buakała spotkała się z pracownikami firmy panem Arturem Wilkiem w ramach konsultacji projektu zrobotyzowanego dostarczania elementów z magazynu na linię produkcyjną. Wnioski ze spotkania posłużą do dopracowania koncepcji oraz niewątpliwie wpłyną na jakość końcowej pracy, która będzie prezentowana na konkursie pod koniec marca.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Spotkanie z Mieczysławem Bielem
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 09 stycznia 2018 10:53


9 stycznia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysa odbyło się spotkanie robocze z Mieczysławem Biel – przedstawicielem biura projektu „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy 2”.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie, którzy rozpoczynają miesięczne staże w firmach Powiaty Nyskiego:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Spotkanie z Intersnack Polska Sp. z o.o.
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 08 grudnia 2017 11:57

8 grudnia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie odbyło się drugie spotkanie z firmą Intersnack Poland Sp. z o.o. Tym razem grupą docelowa byli uczniowie technikum kształcący się z zawodach: technik elektryk i technik mechanik.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Konsultacje indywidualne
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 21 listopada 2017 07:17


Konsultacje indywidualne zorganizowane dla dziesięciu uczniów z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego to kolejny etap na drodze budowania własnej ścieżki zawodowej przyszłych absolwentów szkoły.W ramach projektu „Opolskie szkolnictwo bliżej rynku pracy 2” w dniach 15-16 listopada 2017 r. uczniowie klas 3TA, 3TS i 3 az  wzięli udział w indywidualnych spotkaniach z zakresu doradztwa zawodowego i edukacyjnego prowadzonych przez konsultantkę panią Agnieszkę Łabno. Rozmowy były bardzo owocne i stanowiły kontynuację prac w zespołach zapoczątkowane na warsztatach w Niwkach. Uczniowie mięli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat możliwości dalszego kształcenia i skutecznego wejścia na rynek pracy.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Spotkanie z Intersnack Poland Sp. z o.o.
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 10 listopada 2017 00:00


9 listopada w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie odbyło się spotkanie z firmą Intersnack Poland Sp. z o.o. Na spotkaniu można było się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o firmie i pracy w niej oraz o planach rozwoju firmy. Uczniowie aktywnie brali udział w spotkaniu szczególnie w sesji pytań gdzie mogli się dowiedzieć, że firma poszukuje najczęściej do pracy mechaników, elektryków, operatorów maszyn, inżynierów oraz specjalistów IT, finansów czy księgowości, a od kandydatów do pracy oczekuje, by byli otwarci, odważni, mocno zorientowani na realizację celu i gotowi do wyzwań.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Kulturalnie i legalnie-KULTURA NA WIDOKU
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 26 października 2017 11:34


Kultura Na Widoku to projekt, który dając dostęp do kilkuset utworów pokazuje niezwykle bogactwo legalnych źródeł i udowadnia, że kultura jest na wyciągnięcie ręki. Sercem projektu jest strona internetowa na którą prowadzą także plakaty z propozycją kulturalną, dzięki nim szybko i wygodnie - za pomocą linków i kodów QR – uzyskamy bezpłatny dostęp do muzyki, filmów, audiobooków i wirtualnych spacerów po wybranych muzeach i galeriach świata. Utwory w Kulturze Na Widoku adresowane są do wszystkich grup wiekowych. Akcja wychodzi naprzeciw współczesnemu odbiorcy, który coraz częściej szuka muzyki, filmów i książek w Internecie. Jak dowodzą badania brak wiedzy o bogactwie legalnych zasobów powoduje, że Polacy (często nieświadomie) sięgają do pirackich serwisów.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 6