Półfinał Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym
Wpisany przez ALitwin
środa, 28 lutego 2018 00:00
|

12 lutego 2018r. w ZSiPO odbył się Półfinał Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym SPG dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Nicola Hatala, Wojciech Odziomek i Kacper Pach. Po zaciętych i wyrównanych pojedynkach awans do FINAŁÓW wywalczyli: Kacper Pach i Wojciech Odziomek, zajmując odpowiednio trzecie i czwarte miejsce. Zawodników z „Mechanika” przygotował Marek Dudek. Życzymy powodzenia w turnieju finałowym, który odbędzie się 23 marca.
|
|
Półfinał Mistrzostw Województwa Opolskiego!!
Wpisany przez ALitwin
czwartek, 22 lutego 2018 09:02
|
13 lutego nasza szkolna reprezentacja w piłkę nożną halową pojechała na półfinały wojewódzkie do Brzegu gdzie zajęła DRUGIE miejsce!!!! "Mechanik" uległ tylko drużynie liceum z Opola. Cały turniej to wielka rywalizacja od pierwszej minuty do ostatniej. Na tym poziomie rozgrywek nie ma słabych drużyn. Do turnieju drużynę przygotował profesor Łukasz Grochowski-opiekun reprezentacji. |
|
Więcej…
|
Mikołajki na sportowo 2017
Wpisany przez ALitwin
poniedziałek, 11 grudnia 2017 08:09
|

6 grudnia 2017 roku odbyły się w naszej szkole Sportowe Mikołajki. W ramach imprezy odbyły się rozgrywki w następujących konkurencjach sportowych:
- Inauguracja sezonu 2017/2018 – Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej – W. Rybotycki, K. Hoffman
- Turniej tenisa stołowego – M. Dudek
- Turniej szachowy – M. Dudek
- Turniej badmintona dziewcząt – M. Spychała
- Turniej siłowania na rękę – Ł. Grochowski
|
|
Więcej…
|
Awans tenisistów stołowych
Wpisany przez ALitwin
środa, 08 listopada 2017 12:38
|

25 października 2017 roku w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Powiatu Nyskiego SPG w Tenisie Stołowym Indywidualnie Chłopców i Dziewcząt. |
|
Więcej…
|
Strzelcy z Mechanika Mistrzami Województwa
Wpisany przez ALitwin
piątek, 03 listopada 2017 08:06
|

W dniu 27 października br. na strzelnicy sportowej ZSO "Carolinum" odbyły się Wojewódzkie Zawody Strzeleckie Klubów HDK PCK. Naszą Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: 1. Natalia Szofer 2. Wojciech Ugarenko 3. Filip Raczek |
|
Poprawiony: środa, 08 listopada 2017 08:28 |
|
Więcej…
|
KOLEJNY AWANS "MECHANIKA" !!!
Wpisany przez ALitwin
poniedziałek, 30 października 2017 11:13
|

26 października 2017 na hali w Pakosławicach odbyły się eliminacje do Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej halowej. W zawodach wzięło udział pięć drużyn:
|
|
Więcej…
|
Jakub Biernacki z medalem Mistrzostw Województwa
Wpisany przez ALitwin
czwartek, 19 października 2017 07:26
|

4 października w Lasocicach odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Naszą szkołę reprezentowali: |
|
Więcej…
|
|
|
|
|
|
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >> |
|
Strona 11 z 23 |