PDF Drukuj Email
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 15 października 2020 07:54

W dniu 6.10.2020r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się w ZSiPO  w Nysie. Naszą szkołę reprezentowali: Adamczyk Jakub, Buńko Damian, Gąsiorek Karol, Głowacki Dawid, Kwaśnik Dawid, Topolnicki Konrad – opiekun Dudek Marek. Po bardzo zaciętej rywalizacji na dystansie 1150m. każdy nasza reprezentacja zajęła trzecie miejsce.
Wyniki końcowe:
1. ZSiPO Nysa
2. ZSE Nysa
3. CKZiU Nysa
4. ZST Nysa
5. LO Carolinum Nysa
 
PDF Drukuj Email
Olimpiada Wiedzy o Mediach - zaproszenie
Wpisany przez ALitwin   
środa, 07 października 2020 09:39


Zapraszamy chętnych uczniów szczególnie z zawodów technik grafiki i technik reklamy do udziału w Olimpiadzie Wiedzy o Mediach. Zgłoszenia i rejestracja u opiekuna merytorycznego - p. Joanny Stefanowicz gab. 35a maksymalnie do 15.10.2020r. Regulamin i harmonogram Olimpiady na stronie www.owm.edu.pl
Przystąp do olimpiady: napisz esej, stwórz film, fotoreportaż lub fotocast na jeden z podanych tematów, a następnie sprawdź swe umiejętności i wiedzę podczas testu na etapie okręgowym i na etapie centralnym.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Mamy kolejnych mistrzów lutowania z międzynarodowym certyfikatem IPC Specialist !!!
Wpisany przez ALitwin   
środa, 16 września 2020 07:20


Wakacje w tym roku dla 13-u techników mechatroników z naszej szkoły były nie tylko czasem odpoczynku, ale też dały możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. W dniach 18-21.08.2020r. brali oni udział w prestiżowym kursie dzięki projektowi " Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy".
Tematem szkolenia były "Nowoczesne metody montażu i napraw pakietów elektronicznych wraz z komponentem dla pakietów elektronicznych działających w przestrzeni kosmicznej wg norm IPC i standardów ESA". Kurs obejmował łącznie 32 godziny zajęć teoretycznych oraz praktycznych i został przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie przez trenerów: pana Adriana Raszkiewicza i pana Łukasza Borowskiego z firmy RENEX Włocławek.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Zebrania z rodzicami-komunikat
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 10 września 2020 06:26


Zebrania rodziców uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie odbędą się 15 września 2020r.( wtorek).


1. Zebranie rodziców uczniów wszystkich klas pierwszych i czwartych o godz. 16.30 z wychowawcami w przypisanych salach.

2. Zebranie rodziców uczniów wszystkich klas drugich o godz. 17.00 w poszczególnych salach.

3. Zebranie rodziców uczniów wszystkich klas trzecich o godz. 17.30 w poszczególnych salach.

>>Wykaz sal<<

Uwaga!!! w związku z okresem pandemii nie odbędzie się ogóle zebranie rodziców uczniów klas pierwszych w auli szkolnej z dyrekcją szkoły i nauczycielami.

 
PDF Drukuj Email
Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 04 września 2020 06:39

Szanowni Rodzice,
Tak jak już informowałem, że w roku szkolnym 2020/2021 ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, nasza szkoła postanowiła zrezygnować z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego.
Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego  spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.
Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
UWAGA MATURZYŚCI!
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 03 września 2020 06:30

Egzamin maturalny pisemny w sesji poprawkowej z języka polskiego i matematyki: odbędzie się 08.09.2020 o godz.14.00 w sali 43 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie.

Zdający powinni zgłosić się do szkoły najpóźniej o 13.30 wraz z dokumentem tożsamości i zalecanymi przyborami (szkoła zapewnia tablice matematyczne i słowniki). Należy zachować wszystkie wymagane na terenie placówki zasady bezpieczeństwa.

 
PDF Drukuj Email
Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w CKZiU w Nysie w warunkach pandemii COVID - 19
Wpisany przez ALitwin   
poniedziałek, 31 sierpnia 2020 13:32

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w CKZiU w Nysie w warunkach pandemii COVID - 19

>>POBIERZ<<

 
PDF Drukuj Email
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020-2021
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 27 sierpnia 2020 18:09

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020-2021 odbędzie się 1 września według następującego programu:

  • 8.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego wszystkich klas pierwszych w auli szkolnej-po tym spotkanie z wychowawcami w klasach.
  • 8.30 - spotkania z wychowawcami w salach pozostałych klas /wg. harmonogramu/

Obowiązują stroje galowe.
Obowiązują maseczki ochronne oraz stosowanie się do zaleceń dystansu społecznego COVID 19

>>Harmonogram spotkań z wychowawcami<<

 
PDF Drukuj Email
Ubezpieczenie-informacja
Wpisany przez ALitwin   
czwartek, 27 sierpnia 2020 06:17

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie informuje, że w roku szkolnym 2020/2021 nie będzie ubezpieczać grupowo.

Każdy uczeń powinien ubezpieczyć się indywidualnie.

 
PDF Drukuj Email
UWAGA MATURZYŚCI !!!
Wpisany przez ALitwin   
wtorek, 11 sierpnia 2020 09:41

Do 14 sierpnia 2020r. należy złożyć w sekretariacie szkoły pisemne oświadczenie absolwenta o przystąpieniu do egzaminu poprawkowego (zał. 7).
Egzaminy poprawkowe pisemne odbędą się 8 września 2020r. o godz.14.00. Miejsce przeprowadzenia egzaminu zostanie podane do wiadomości do 28 sierpnia 2020r. na stronie internetowej www.oke.wroc.pl i na stronie internetowej szkoły.

>>pisemne oświadczenie absolwenta o przystąpieniu do egzaminu poprawkowego<<

>>warunki przystąpienia do egzaminu poprawkowego<<

 
PDF Drukuj Email
Zakończenie roku szkolnego
Wpisany przez ALitwin   
piątek, 26 czerwca 2020 05:13


26 czerwca 2020 r. po raz kolejny żegnamy rok szkolny, który dla wielu z Was był czasem wytężonej pracy i nauki. Dowodem są liczne świadectwa z wyróżnieniem i wysokie średnie ocen.
W mijającym roku szkolnym 2019/2020, w którym przyszło nam mierzyć się z trudnościami nauki zdalnej spowodowanej epidemią koronawirusa, spora grupa uczniów osiągnęła sukcesy w konkursach i zawodach sportowych, czego dowodem są nagrody i puchary.

W pamięci wielu z Was pozostanie udział w licznych inicjatywach naukowych, wymianach młodzieży, warsztatach, dodatkowych szkoleniach, które służą rozwojowi i poszerzaniu horyzontów młodzieży Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie.
Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Gratulujemy Wam tych osiągnięć i jednocześnie dziękujemy tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów przedmiotowych i zawodów sportowych.

Dziękujemy uczniom także za działalność charytatywną i otwarcie na potrzeby innych. Jesteśmy dumni z Waszego bezinteresownego zaangażowania.
Podziękowania należą się także Gronu Pedagogicznemu za trud włożony w nauczanie, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw młodzieży. Podziękowania dla Rady Rodziców i aktywnego Samorządu Uczniowskiego wspomagających działania nauczycieli.
Mówiąc wszystkim „do zobaczenia”, żywimy głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki, życząc jednocześnie zdrowych i bezpiecznych wakacji.

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami.
Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”

Janusz Korczak

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 9 z 92